O nás


PRACOVNÍ PLOŠINY RYS OSTROVID, S.R.O.PRONÁJEM PRACOVNÍCH PLOŠIN NA AUTOMOBILOVÉM PODVOZKU AŽ DO VÝŠKY 46 M

Společnost Pracovní plošiny Rys ostrovid, s.r.o. je jedna z předních firem v České republice poskytujících profesionální služby v oblasti pronájmu pracovních plošin s více jak 15-letou tradicí. Za dobu působení na trhu jsme uzavřeli řadu významných partnerství a podařilo se nám vybudovat rozsáhlou síť obchodních partnerů, pro něž každý rok realizujeme tisíce zakázek.

V současnosti se specializujeme na pronájem pracovních plošin na automobilovém podvozku. Naším cílem je poskytovat zákazníkům nejbezpečnější, nejproduktivnější a cenově dostupné pracovní plošiny. V naší nabídce naleznete širokou škálu pracovních plošin až do 46 m pracovní výšky.

Naším klenotem je nejmodernější pracovní plošina Cela TJ 460, která je jediná svého druhu v ČR v soukromém vlastnictví. Disponuje úctyhodnou pracovní výškou 46 m, bočním dosahem 28 m a nosností pracovního koše 450 kg i při maximálním bočním vyložení ramene a to vše na supermoderním terénním podvozku.

V současné době poskytujeme služby širokému spektru odvětví, především v oblasti stavebnictví, energetiky a filmového průmyslu. Mezi další významné zákazníky patří společnosti z oblasti údržby nemovitostí a zeleně, reklamní agentury, ale i města a obce. Pracujeme po celé České republice i na Slovensku.

Kontaktujte nás ... doufejme, že můžeme pomoci i Vám! Cenovou nabídku Vám vypracujeme zcela zdarma a bez závazku, nejpozději následující pracovní den.

PRONÁJEM PRACOVNÍCH PLOŠIN DO VÝŠKY 46 M