Man 46 m
K pronájmu
PlošinaMan 46 Výška 46 m Dosah 28 m Nosnost 450 Hmot. 32 t Posádka 4 os. Obsluha Ano

S námi dosáhnete nejvýš. Nejvyšší pracovní plošina v ČR.

Nejmodernější plošina. Pracovní plošina Cela TJ 460, namontovaná na plně terénním podvozku Man TGS s pohonem 8x6, maximální pracovní výškou 46 m, bočním dosahem 28 m a maximální nosností koše 450 kg i při maximáním vyložení ramene, Vám poskytne vše co potřebujete pro Vaši práci ve výškách.

Vyjímečné vlasnosti. Teleskop s maximální pracovní výškou 46 m a rotací 360°. Boční dosah plošiny neuvěřitelných 28 m. Natáčení elektricky roztažitelného koše, kam se vejdou až čtyři lidé, možné o 180° na každou stranu. Nosnost koše je 450 kg v každé poloze, tedy i při maximálním možném vyložení ramene (konkurenční plošiny mají při maximálním bočním vyložení ramene nosnost pouhých 100 kg!). S plošinou lze také manipulovat i pod její úroveň až do vzdálenosti 10 m, čehož se využívá například při opravě mostů.

Terénní podvozek. Už žádné kompromisy. Podvozek Man TGS s pohonem 8x6 byl vytvořen nejen pro jízdu ve městě nebo na hlavních silnicích, ale také pro jízdu v terénu mimo zpevněné cesty. Je speciálně vyroben pro práci v nejnáročnějších podmínkách, kde odvádí stejně dobrou práci jako na silnici. Cití se jako doma na asfaltu. V prachu, štěrku a v blátě je ve svém živlu. Zaveze Vás kamkoli, takže můžete dělat vše, co potřebujete. Je ideální pro tvrdou práci na stavbách a v terénu s velkým stoupáním a klesáním.

Maximální efektivita práce. Tento typ plošiny vřele doporučujeme i tam, kde je možné vykonat potřebnou práci i s plošinou nižšího dosahu. Cela TJ 460 vykoná mnohem více práce z jednoho místa a do pracovního koše plošiny se vejdou až čtyři pracovníci. Jelikož Vám půjde práce mnohem rychleji, dojde i výraznému zvýšení Vaší produktivity.

Absolutní jednička na trhu. Vzhledem k výše uvedeným vlastnostem nemá tato pracovní plošina soupeře, to z ní dělá číslo jedna v České republice. Vyzkoušejte práci s ní i Vy a buďte o krok napřed.

Parametry plošin     Více informací
Man 30 m
K pronájmu
PlošinaMan 30 Výška 30 m Dosah 17 m Nosnost 230 Hmot. 7,5 t Posádka 2 os. Obsluha Ano

Nízká hmotnost. Odlehčená pracovní plošina Wumag WT 300 - s hmotností pouze 7,4 t - namontovaná na oblíbený, přes 12 let vyráběný automobilový podvozek Man LE 2000.

Stabilita a ovladatelnost. Hbitá a kompaktní montážní plošina nabízí výjímečno pracovní výšku 30 m. Ohromí především maximální nosností koše 230 kg a rotací 80° na obě strany. Stabilizační systém a vyrovnávání koše zaručují skvělou ovladatelnost, rychlou a plynulou manipulaci bez nežádoucího cukání. Velký stranový dosah 17 m činí tuto plošinu velice žádanou.

Kvalita a výkonnost. Perfektní funkce, optimální bezpečnost, kvalita, vysoká výkonnost a všestrannost. Tyto vlastnosti charakterizují naši výjimečnou pracovní plošinu a učinili z ní nejžádanější ve své třídě. Její kloubové teleskopické rameno bylo navrženo tak, aby umožnilo jednoduchou a pohodlnou manipulaci přes překážky.

Příznivé parametry. Plošina Wumag WT 300 má vyvážený poměr hmotnosti, přepravních rozměrů, pracovní výšky i stranového dosahu. Díky svým parametrům je ideálním pomocníkem do rušných ulic města i jeho stísněných uliček, stejně dobrou práci odvede nejen na stavbách.

Parametry plošin     Více informací
Nissan 19
K pronájmu
PlošinaNissan 19 Výška 19 m Dosah 11 m Nosnost 200 Hmot. 3,4 t Posádka 2 os. Obsluha Ano

Rychlost a kompaktnost. Velmi oblíbená pracovní plošina s maximálním dosahem 19 m, stranovým dosahem 11 m a maximální nosností pracovního koše 200 kg, namontovaná na automobilovém podvozku Nissan Cabstar. Naši zákazníci oceňují především snadné ovládání, rychlost a pohyblivost a to vše při malých rozměrech plošiny s hmotností do 3,5 t.

Nízká hmotnost. Díky své hmotnosti může plošina do středu měst bez zvláštních povolení. Může pracovat na suchém trávníku, zámkové dlažbě či chodníku bez jejich poškození. Její malé přepravní rozměry umožňují, že se bez problémů dostane do zahrad a parků. Plošina může být také použita v ulicích bez omezení běžného provozu. Ideální pomocník do města a na menší stavby.

Elektromotor. Pro větší ekologičnost je možné pracovní plošinu provozovat připojenou do sítě 230 V.

Parametry plošin     Více informací
Nissan 18,7
K pronájmu
PlošinaNissan 18 Výška 18 m Dosah 8 m Nosnost 200 Hmot. 3,4 t Posádka 2 os. Obsluha A/N

Snadno a efektivně. Montážní plošina s teleskopickým, dvoudílným ramenem s maximální dosahem 18,7 m namontovaná na podvozku Nissan Cabstar s hmotností do 3,5 t.Nosnost koše pro dvě osoby, možnost natáčení koše o 45° na obě strany. Stranový dosah 8,3 m. Velmi jednoduché ovládání. Nízká hmotnost a malé přepravní rozměry zaručují, že se bez problémů dostane do zahrad a parků. Plošina může být také použita v ulicích bez omezení běžného provozu. Ideální pomocník do města a na menší stavby.

Novinka. Nově možnost pronájmu pracovní plošiny i bez obsluhy.

Parametry plošin     Více informací

PRONÁJEM PRACOVNÍCH PLOŠIN DO VÝŠKY 46 M